Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op 10 minuten met de auto van Praia de Canasvieiras, heeft Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 Florianópolis appartement een eenvoudige toegang tot Main Bus treinstation dat afstand ervandaan ligt. Het appartement van 70 m² is geschikt voor maximaal 4 gasten.
Dit 2-badkamer appartement is te vinden in de Ingleses wijk, binnen 2 km van het Praia dos Ingleses strand. Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement bevindt zich ook op 15 minuten rijden weg van het Playa Brava strand.
Deze accommodatie heeft 2 slaapkamers. Bij dit appartement zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger in de badkamer.
Om uw comfort te verhogen, heeft de accommodatie een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast.
- Locale bezienswaardigheiden
- Ponta das Canas Beach4,1 km
- Praia dos Ingleses1,6 km
- Lagoinha Beach4,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz41 km
- Treinstations
- Main Bus Station25 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement.
Gasten van Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Praia de Canasvieiras, op 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia dos Ingleses strand (2 km) en het Playa Brava strand (2,1 km). - ❓
Hoeveel kost het om Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement is $185. - ❓
Beschikt Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement over parkeergelegenheid?
Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Heeft dit appartement een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement?
Ferias Em Familia 100M Do Mar Nos Ingleses Qr1134 appartement bestaat uit 70 vierkante meter.